Sport is good
Andere sporten
Uitverkoop
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

Serge Blanco Stretch chino broek 549

Stretch chino broek Serge Blanco 549 : casual elegant, optimaal comfort, en tijdloze stijl om al uw avonturen te begeleiden.

Stretch chino broek Serge Blanco 549 thumbnail
Vanaf
€ 169,00 € 143,65 -15%
+€ 7,18 cadeau voor je volgende bestelling Bijgeschreven na bevestiging van je bestelling
Beschrijving

De stretch chino broek Serge Blanco 549 is een must-have voor wie dagelijks comfort en stijl zoekt. Ontworpen door het gerenommeerde merk Serge Blanco, belichaamt dit model de casual elegantie die zich aan veel gelegenheden kan aanpassen, of het nu een werkdag is of een uitje met vrienden.

Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, biedt deze broek een perfect passende snit die de silhoeët accentueert en tegelijkertijd veel bewegingsvrijheid garandeert dankzij de stretchstof. Dit maakt het de ideale keuze voor degenen die een dynamische levensstijl hebben, zonder in te boeten op hun verzorgde look.

Hier zijn enkele kenmerken die deze broek een slimme keuze maken:

  • Optimale comfort: De stretchstof zorgt voor bewegingsgemak, wat essentieel is voor actieve dagen.
  • Tijdloze stijl: Het klassieke ontwerp van de chino broek past gemakkelijk in elke garderobe en kan gecombineerd worden met allerlei tops, van shirts tot t-shirts.
  • Gemakkelijk onderhoud: Het duurzame en onderhoudsvriendelijke materiaal maakt dit model tot een ideale metgezel voor dagelijks gebruik.
  • Veelzijdigheid: Perfect voor casual-chique looks, deze broek kan zowel met nette schoenen als met sneakers gedragen worden.

Deze stretch chino broek is veel meer dan een kledingstuk: het is een essentieel item voor degenen die comfort en elegantie willen combineren. Of je nu onderweg bent, in een vergadering of op een uitje, je zult je altijd op je gemak voelen in deze broek. Laat je verleiden door de kwaliteit en stijl van de stretch chino broek Serge Blanco 549 en voeg een vleugje verfijning toe aan je garderobe.

Aanvullende informatie
MerkSerge Blanco
Kleurleger
KleurGroen
GeslachtMan
LeeftijdsgroepVolwassene
Samenstelling90% POLYESTER 10% ELASTHANE
Loading...
Loading...

Al onze merken

adidasEverlastLe Temps des cerisesMizunoNikeProject X ParisPumaReebokSaucony