Sport is good
Andere sporten
Uitverkoop
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

Evolg Transformeerbare touchscreenshandschoenen Mit

Ontdek de transformeerbare touchscreenhandschoenen Evolg Mit: elegantie, functionaliteit en technologische innovatie aan je vingers.

Verzonden binnen 7 dagen
Transformeerbare touchscreenshandschoenen Evolg Mit thumbnail
€ 54,00 € 50,79 -6%
+€ 2,54 cadeau voor je volgende bestelling Bijgeschreven na bevestiging van je bestelling
Beschrijving

Acryl 66,8%, Wol 28,9%, Nylon 2,5%, Polyester 1,1%, Polyurethaan 0,7%

Het model Mit is de alles-in-één: vingerloze handschoenen, en voor extreme kou, de optie als want: het magische model uit de lijn Evolg -:) De Japanse handschoenen Evolg zijn ontworpen met één doel: je smartphone zo soepel mogelijk gebruiken. Je hoeft ze niet elke keer uit te trekken wanneer je de behoefte of zin hebt om hem te gebruiken, ongeacht de omstandigheden.

Unieke productiemethode ter wereld: al onze gebreide handschoenen worden in Japan geproduceerd, waarbij tijdens het breiproces geleidende draden in de vingertoppen worden ingebracht. Je kunt je smartphone met verbazingwekkende eenvoud gebruiken: je e-mail bekijken, sms'jes sturen. Indrukwekkende technologie.

De Japanse mode-inspiratie is sterk voelbaar in de stijl van de lijn. Evolg durft met kleuren en onverwachte combinaties. Praktisch met stijl.

Aanvullende informatie
MerkEvolg
LeveranciersreferentieLET 2355 MIT-navy orange
Kleurmarine oranje
KleurBlauw
GeslachtGemengd
LeeftijdsgroepVolwassene
SamenstellingAcrylique 66.8%, Laine 28.9%,Nylon 2.5%,Polyester 1.1%,Polyurethane 0.7%
Loading...
Loading...

Al onze merken

adidasEverlastLe Temps des cerisesMizunoNikeProject X ParisPumaReebokSaucony