SPECIAL DAYS : 5% extra korting op al je bestellingen met de code FD5
Sport is good
Andere sporten
Uitverkoop
Klantenservice in Frankrijk Veilig betalen Gemakkelijk retourneren

Enterprise Japan Kalfskleren Sneakers Kind Jupiter Rocket 5

Kalfskleren Sneakers Kind Enterprise Japan Jupiter Rocket 5 thumbnail
Vanaf
€ 240,00 € 156,61 -35%
+€ 7,83 cadeau voor je volgende bestelling Bijgeschreven na bevestiging van je bestelling
Beschrijving

De ENTJPN Jupiter Rocket herinterpreteren de taal van stads sneakers door een essentiële esthetiek, waar verfijnde materialen en onderscheidende details een nieuwe idee van contemporaniteit definiëren.

De bovenkant combineert kalfsleer en suède in melkachtige tinten, die worden benadrukt door een verfijnde balans tussen gladde oppervlakken en donzige texturen. Het kenmerkende logo EJ Rocket, herinterpreteerd met een perforatiewerk, begeleidt de silhouette met een discreet en essentieel grafisch teken.

De bicolor veters voegen een hedendaagse grafische touch toe, terwijl de asymmetrische hak in krokodillenprint, met een groene inzet op de ene schoen en een leren kleur op de andere, een onderscheidend detail wordt dat het contrast als een ontwerpelement interpreteert. De amberkleurige zool, gekenmerkt door een licht versleten effect en verfraaid met embossingdetails aan de zijkanten en de inscriptie van de iconische EJ Rocket onderaan, completeert de sneaker met een hedendaagse stedelijke esthetiek.

Aanvullende informatie
MerkEnterprise Japan
Kleurmilk/green/nut
KleurWit
GeslachtMan
LeeftijdsgroepJunior
HoofdmateriaalKalfsleer
Schoenzoolsynthetisch materiaal
Loading...
Loading...

Al onze merken

adidasEverlastLe Temps des cerisesMizunoNikeProject X ParisPumaReebokSaucony