Flottez en toute veiligheid met de zwemband SECUMAR 9S, ideaal voor hydrotherapie, revalidatie en voor mensen met beperkte mobiliteit.
De zwemkragen voor hydrotherapie en revalidatie, voor onzekere zwemmers en voor mensen met een beperking. De therapiekragen bieden een comfortabele positie die het hoofd stevig boven water houdt. Ze worden gebruikt voor veiligheid tijdens behandelingen in het therapi zwembad, medische baden of reinigingsbaden, evenals voor onderwatermassages in de badkamer. De zwemkragen zijn ook bedekt met een beschermende polyurethaan (PU) film met een zijdezachte oppervlaktextuur, die huidvriendelijk is en geen allergieën veroorzaakt. Dit maakt ze ook bestendig tegen reinigings- en desinfectiemiddelen, evenals badadditieven.
Kenmerken
Voordelen
Gebruiksaanwijzing
Plaats de zwemkragen om de nek in een niet-opgeblazen toestand, met de klep aan de bovenkant links gepositioneerd, en sluit de sluiting. Blaas de kraag op met behulp van de mondklep, en plaats vervolgens de beschermkap op de klep. Spoel de zwemkraag na gebruik af met kraanwater en hang deze op om te drogen. Laat de zwemkraag leeglaten via de mondklep door de beschermkap te draaien en naar beneden op het klepinschuifje te drukken.
Merk | SECUMAR |
Kleur | grijs |
Hoofdkleur | Grijs |
Geslacht | Gemengd |
Leeftijdsgroep | Volwassene |
Stabiliteit | Zwemmen |