Andere Sporten
Opruiming
Customer service in France Securized payment 4x Free of charge Easy returns

Added to the cart !

Cart subtotal

Velotoze

Hoge schoenovertrekken

Bescherm je fietsschoenen met deze hoge schoenovertrekken van Velotoze. Verkrijgbaar in verschillende maten voor een perfecte pasvorm.

€ 25,16 € 22,18 -12%
In stock
Shipped in 11 days
Description
+

MATEN

S: 37 / 40 M: 40,5 / 42,5 L: 43 / 46 XL: 46,5 / 49

KENMERKEN EN VOORDELEN

  • Waterdichte overschoenen: ontworpen om een waterdichte afsluiting te vormen met je kuit om je voeten en schoenen droog te houden.
  • Winddichte materialen houden je voeten warm, zelfs op koude ochtenden of winterwandelingen (5C/40F tot 16C/60F)
  • Versterkt: aan de onderkant en bij de tenen voor extra duurzaamheid.
  • Lichtgewicht: gemaakt van flexibel léger materiaal dat geen water vasthoudt als het nat is.
  • Geen ritsen of klittenband: het innovatieve ontwerp van de overschoen heeft geen zwakke plekken op point, zoals ritsen of klittenband.

INSTRUCTIES

1: Trek de sok aan

2: Doe de overschoen over de sok aan.

3: Steek je voet door het grote gat in het schoenplaatje en trek de overschoen omhoog rond je enkel.

4: Trek je racefietsschoen aan.

5: Trek de overschoen eerst over de hiel van de schoen naar beneden en dan over de tenen.

6: Pas aan rond de enkel, de schoenplaatjes en de hiel. Zorg ervoor dat geen enkel deel van de overschoen verder uitsteekt dan de schoenplaatjes of de hiel.

Trek de bovenkant van de overschoen over de sok of onder de legging. De bovenkant van de overschoen moet tegen je huid aan liggen, anders kan er water in de overschoen komen.

Waarschuwing: De schoenovertrek kan scheuren als je niet eerst de schoenovertrek aantrekt en dan pas de schoen.

ONDERHOUDSINSTRUCTIES

Om de schoenovertrekken schoon te maken, veeg je ze af met een koele, vochtige doek. Doe de schoenovertrekken niet in de wasmachine.

Om te drogen hang je ze op een hanger of richel of veeg je ze af met een droge doek. Het materiaal absorbeert geen water, dus het zou snel moeten drogen. Doe overschoenen niet in de droger.

TIPS

Om te voorkomen dat er water van onderaf in de schoen komt, verwijder je de binnenzool van de fietsschoen en plak je plakband over de ventilatieopening.

Vermijd contact met scherpe voorwerpen

Niet in direct zonlicht bewaren.

Zorg ervoor dat de schoenovertrekken over de sokken en onder de legging zijn getrokken om een waterdichte afsluiting te creëren.

LET OP: DIT PRODUCT BEVAT NATUURRUBBERLATEX DAT ALLERGISCHE REACTIES KAN VEROORZAKEN.

"

Additional information
+
BrandVelotoze
Supplier referenceT2-BLK-001-XL
Colorzwart / noir
Main colorBlack
GenderGemengd
Age groupVolwassene
StabilityFietsen

Select a size

Size
*

Select options