Ontdek de Japanse innovatie met de handschoenen Evolg, die comfort en praktisch gebruik combineren voor een soepele bediening van uw smartphone.
Acryl 79,1%, Nylon 14,3%, Wol 4,2%, Polyester 1,8%, Polyurethaan 0,6%.
De Japanse handschoenen Evolg zijn ontworpen met één specifiek doel: je smartphone zo soepel mogelijk te gebruiken. Je hoeft ze niet elke keer uit te trekken wanneer je het nodig hebt of gewoon wil gebruiken, waar je ook bent of in welke omstandigheden dan ook.
Unieke fabricagemethode ter wereld: al onze gebreide handschoenen worden in Japan geproduceerd, waarbij tijdens het breiproces geleidersdraad in de vingertoppen wordt ingebracht. Je kunt je smartphone met verbazingwekkende eenvoud gebruiken.
De Japanse mode-inspiratie is sterk terug te zien in de stijl van de collectie. Evolg durft te spelen met kleuren en onverwachte combinaties. Praktisch en stijlvol.
| Merk | Evolg |
| Leveranciersreferentie | LET 2721 EVO |
| Kleur | grijs |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Samenstelling | Acrylique 79.1%,Nylon 14.3%, Laine 4.2%,Polyester 1.8%,Polyurethane 0.6%. |