Andere Sporten
Opruiming
Customer service in France Securized payment 4x Free of charge Easy returns

Added to the cart !

Cart subtotal

Caussün

Slippers La Chevrons Grise

Bied uw voeten de chique en comfortabele luxe van de Pantoufles Caussün La Chevrons Grise, tijdloze elegantie bij elke stap.

Starting at
€ 45,38
Description
+

Ontdek onze nieuwe " la Chevrons Grise " slipper en dompel je voeten onder in elegant design! Deze zachte juweeltjes zijn het perfecte huwelijk tussen tijdloze elegantie en uitzonderlijk vakmanschap. Modieus gisteren, vandaag en morgen - het is tijd om je voeten te verwennen met een trendy touch vintage! Je paar wordt geleverd in een herbruikbaar zakje van cellulosevezel (een zijdezachte, milieuvriendelijke en composteerbare stof). Dit model is unisex, dus we willen geen ruzie in huis krijgen oporigine!

Details en samenstelling

  • Kleur: Grijs
  • Nieuw : De bovenkant van de pantoffels is gemaakt van wol geweven volgens een voorouderlijke techniek, afkomstig van de schilderachtige weiden van de Portugese bergen.
  • Comfort + : De zool van wolbont wiegt je voet zachtjes, het hele oppervlak van de zool is gevoerd met onze warme en behaaglijke Ardèche-wol. Voor extreem comfort hebben we besloten om 8 mm gerecycled matrasschuim onder de hiel toe te voegen. De wol zorgt ervoor dat je je goed voelt door transpiratie te verminderen en geurtjes op te vangen.
  • Buitenzool: gerecycled PET, antislip
  • Vervaardiging: handgemaakt, made in France Portugal
  • Onderhoud: chemisch reinigen met terre de Sommières of zuiveringszout.
Additional information
+
BrandCaussün
Colorgrijs
Main colorGray
GenderGemengd
Age groupVolwassene
Matière principalWol
Solesynthetisch materiaal
StabilityLevensstijl

Select a size

Size
*

Select options