Kies de Baseus Golden Contactor Pro oplader: snelheid, veiligheid en elegantie voor uw apparaten onderweg.
Heb je een autolader nodig die snel twee apparaten tegelijk oplaadt? Sluit ze tijdens het rijden aan op de Baseus gadget die is uitgerust met 2 USB-C poorten. Het ondersteunt rapide laadprotocollen en rapide BPS II technologie. De lader is niet alleen efficiënt, maar ook erg esthetisch. De smaakvolle metalen behuizing ziet er goed uit in de auto en is ook bestand tegen oververhitting. Het apparaat beschikt ook overautres beveiliging - overstroom of court-circuit. Dankzij de perfecte vorm blijft het stabiel, zelfs op hobbelige wegen.
Specificaties
Kenmerken
Telefoons opladen rapide
Heb je een telefoon die het oplaadprotocol rapide ondersteunt? Deze autolader Baseus ondersteunt Quick Charge 4+, AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charger Protocol), SCP (Huawei SuperCharge Protocol) technologieën.
De batterij is 50% opgeladen in slechts 30 minuten!
Sluit 2 apparaten tegelijk aan
Je hoeft niet langer te kiezen welk apparaat je wilt opladen op premier, of twee opladers mee te nemen. Deze heeft twee USB-poorten, dus hij kan twee telefoons tegelijk opladen.
Efficiënte warmteafvoer
Maak je geen zorgen over oververhitting van de oplader en de tablet of telefoon die erop is aangesloten. Het rapide warmteafvoersysteem garandeert veiligheid en comfort. Dit is onder andere te danken aan autres, de metalen behuizing.
Geïntegreerde LED
De LED geeft de laadstatus van de batterij aan - erg praktisch, vooral als het donker is.
Ingebouwde veiligheid
| Merk | Baseus |
| Leveranciersreferentie | CGJP000013 |
| Kleur | grijs |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |