Bescherm je tafeltennisbat met de nieuwe hoes Trendline van Donic-Schildkröt. Hoge kwaliteit voor een optimale speelervaring.
Productinformatie "Tafeltennisbat hoes Trendline"
De nieuwe hoes Trendline van Donic-Schildkröt is een hoes voor een tafeltennisbat. Hij heeft een extra vak voor 3 ballen en is gemaakt van stevig en duurzaam polyester.
LET OP: Het artikel is in verschillende kleuren en is beschikbaar, afhankelijk van de voorraad, in rood-zwart, blauw-zwart, groen-zwart. Je kunt de kleur niet kiezen! Dit artikel wordt verpakt in een plastic zak met een headerkaart. Om te beschermen tegen vuil, vooral van de plakkerige coating van de bat, moet elke tafeltennisbat altijd in een hoes worden bewaard. Stof, vuil, maar ook vet van de huid maken de coating dof. Spelen met effect / spin is dan niet meer mogelijk.
Donic heeft wereldwijd een uitstekende reputatie in de competitieve tafeltennissegment en ondersteunt veel bekende topspelers. Het traditionele Duitse merk Schildkröt is sinds meer dan 100 jaar op de markt en wordt beschouwd als de uitvinder van de tafeltennisbal. Donic-Schildkröt is vandaag de dag de onbetwiste marktleider in de recreatieve tafeltennis in Centraal-Europa. De productie vindt plaats in de BSCI-gecertificeerde Schildkröt-fabriek in China, onder hoge sociale normen.
Opmerking: Houd er rekening mee dat er door het gebruik van verschillende weergave technologieën en je individuele instellingen mogelijk vervormingen in de kleurweergave kunnen optreden. De kleuren die op je scherm worden weergegeven, kunnen dus iets verschillen van de werkelijke kleur van de producten die op onze foto's zijn weergegeven. Bij twijfel raden we je aan om de productfoto's op een ander scherm te bekijken of contact met ons op te nemen.
Merk | Donic-Schildkröt |
Leveranciersreferentie | 818507 |
Kleur | blauw |
Hoofdkleur | Blauw |
Geslacht | Gemengd |
Leeftijdsgroep | Volwassene |
Stabiliteit | Tafeltennis |