Ontdek de wandelschoenen Bennon Salvador O2 High, die comfort, veiligheid en prestaties combineren bij al je buitenactiviteiten.
Op het werk, tijdens een wandeling, op een excursie in het bos... comfortabel en veilig
Comfortabele enkelboots voor buiten, ontworpen voor dagelijks gebruik, buitensportactiviteiten en werk.
Als je de natuur ingaat of in een moeilijke buitenomgeving bent, zul je het op prijs stellen dat deze schoenen zijn uitgerust met een REGI-TEX® waterdichte membraan die je voeten beschermt tegen vocht en slecht weer. Dankzij de TPU bescherming aan de achterkant heeft de voet maximale veiligheid tijdens het lopen, wat zorgt voor betere stabiliteit tijdens je stappen en sprongen. De RAMMER zool, die antislip eigenschappen SRA heeft, draagt ook bij aan de stabiliteit. De rubberen teenbescherming verhoogt de duurzaamheid van de schoen op het terrein, zodat de punt niet direct scheurt, zelfs niet als je struikelt.
Een ander voordeel is de padding rond de hak, die de schokken van het lopen dempt en zo je gewrichten en de spieren van je benen beschermt. De ABSORBA XTR zool, dankzij de actieve koolstofinhoud die geuren elimineert, zorgt ervoor dat je voeten langer fris blijven, zelfs bij langdurige inspanning. In het donker en in de schemering, wanneer je vroeg naar je werk gaat of laat terugkomt van een excursie, zul je de reflecterende elementen aan de zijkanten op prijs stellen. Je zult goed zichtbaar zijn in het licht van de koplampen van auto’s, wat je veiligheid vergroot.
| Merk | Bennon |
| Kleur | zwart |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Karakteristiek | Hoge steel |
| Samenstelling | Matériau extérieur: Nubuck cuir de vachette hydrofugeDoublure: Membrane REGI-TEX®Semelle intérieure: ABSORBA XTRSemelle: RAMMERMatériau de la semelle: EVA/caoutchouc |
| Hoofdmateriaal | leer |
| Schoenzool | slijtvast rubber |