Duik veilig met de duikregulator Seac Octopus IT500, ontworpen door het vertrouwde merk SEAC voor optimale onderwaterduiken.
Nooddregelaar SEAC IT 500 OCTO met een slang van 1 m met gevlochten coating. Het Venturi-effect kan worden ingesteld (duiken / pre-duiken) met behulp van een eenvoudige bediening. De grote ontluchtingsknop, gemaakt van zacht PU in 2 materialen, benadrukt het SEAC logo en maakt integraal deel uit van het voorpaneel. De afmetingen maken het mogelijk om het zelfs met dikke handschoenen te gebruiken en laten water door, waardoor de ademinspanning wordt verminderd en een eventuele zelfontlading door frontale stromingen wordt voorkomen, die worden afgebogen en verminderd dankzij de synergie tussen de frontale en zijopeningen.
- Het uitlaatkanaal, met zijn unieke geometrie, voorkomt de infiltratie van water in de tweede trap door de uitlaatklep, zelfs bij sterke zijstromingen. Tegelijkertijd kan het de uitgeblazen luchtbellen naar de zijkanten van het gezicht leiden, waardoor ongemakkelijke passages voor het gezichtsveld worden vermeden.
- De gloednieuwe bi-materiaal bescherming geeft het systeem de nodige structuur en stabiliteit. Ontworpen in diameter en lengte om vernauwingen van de slang te voorkomen, genereert het een geoptimaliseerde en ergonomische kromming.
Het voldoet aan alle bepalingen van de CE-norm EN 250-2014. Alle componenten zijn in Italië vervaardigd.
| Brand | Seac |
| Supplier reference | 35-111 |
| Color | geel |
| Main color | Yellow |
| Gender | Gemengd |
| Age group | Volwassene |
| Stability | Duiken |