Multifilament Badminton Snarenrol I Feel 70Ontdek de snaarrol Babolat I Feel 70 om je badmintonspel te verbeteren met uitzonderlijke kracht en controle.
Ben je op zoek naar een snaar met een lange levensduur? Een snaar die al jouw slagen weerstaat zonder te breken?
De I Feel 70 is ontworpen voor jou. De specifieke textuur van de hoes van de snaar biedt uitstekende weerstand tegen wrijving en goede respons. De 2 lagen van ovale monofilament geven je ook een zeer goede slagkracht. Ideaal voor spelers van beginners tot competitief, die op zoek zijn naar een dikke gauge (0,70 mm bij 14 kg) die een uitstekende levensduur, kracht en goede controle combineert.
0,70 mm komt overeen met de diameter van de snaar onder 14 kg spanning (0,76 mm in rust)
Beschikbare kleuren: blauw, zwart, wit
Snaarverpakking hier verkocht in opgerolde vorm en beschikbaar in een snit (10,2 m).
Opgericht in 1875 in Lyon, Frankrijk. Babolat is het oudste internationale merk dat gespecialiseerd is in racketsporten. Met bijna 150 jaar ervaring en observatie van het spel, dicht bij het veld en de spelers, heeft Babolat een expertise ontwikkeld die het in staat stelt om het beste en meest geschikte aanbod voor al zijn producten te bieden.
| Merk | Babolat |
| Leveranciersreferentie | 243129-101 |
| Kleur | wit |
| Kleur | Wit |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Karakteristiek | Multifilament |
| Assortiment | Feel |
| Samenstelling | Multifilament RopeSurrounded by a monofilament braidSheathing on top. |