Geef uw jonge doelverdediger uitstekende prestaties met de handschoenen TwoFive New York Advance, die comfort en technologie combineren.
Doelmannenhandschoenen uit de serie USA '94 Wereldbeker
Een lijn van handschoenen ter nagedachtenis aan de Wereldbeker van 1994 in de Verenigde Staten. Een Wereldbeker gekenmerkt door de retro esthetiek van de outfits van de keepers en spelers.
Palma
SOFTGRIP
Hoogwaardige palm ontworpen voor training en competitie bij jongeren en amateurs. Palm met grip die geschikt is voor alle weersomstandigheden, met name bij droog weer. 3 mm Duitse SoftGrip latex + 4 mm schuim.
Rechtbank
ERGOROLL SNIT
Groot afgerond contactoppervlak om een groter deel van de bal te bedekken en latex omhulsel op de duim.
Mesh stof tussen de tenen voor betere aanpassing en verhoogde ventilatie.
Rug
3D RUBBER VERSTERKING
Versterkte rug op impactpunten. Strategisch geplaatste latex panelen aan de achterkant om schokken te dempen en de afslag voor perforaties te verbeteren.
Latex lichaam op de rug dat de vorm van de hand volgt, biedt veiligheid en een gevoel van bewapening.
Sluiting
OPTIONELE ELASTISCHE BAND
Optionele elastische band met twee bevestigingspunten.
Elastische polsband die perfect de vorm van de pols volgt. Inclusief een optionele ronde sluiting voor keepers die een veiligere grip willen.
| Merk | TwoFive |
| Kleur | blauw |
| Kleur | Blauw |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Junior |
| Assortiment | Gardien |
| Baret | Zonder bar |
| Gebruiksconditie | Veelzijdig/alle oppervlakken |
| Couture | Hybride |
| Cut | Hybride |