Verhoog uw comfort en veiligheid met de werklaarzen Bennon, ontworpen voor optimale prestaties onder extreme omstandigheden.
Schoenen die bestand zijn tegen extreme omstandigheden
De hoge tactische schoenen PANTHER XTR O6 NM zijn ontworpen voor degenen die niet van compromissen houden. Ze combineren uitzonderlijke duurzaamheid, moderne functionele materialen en slimme details die je in elke situatie zult waarderen, of je nu midden in een operatie zit of gewoon betrouwbare schoenen nodig hebt voor moeilijke terreinen.
Het bovenwerk van hoogwaardige runderleer, in combinatie met het extreem sterke Cordura-materiaal, is ook waterafstotend en de neus van de schoen is beschermd door een schokbestendige rubberen laag. Het waterdichte REGI-TEX-membraan zorgt voor een droge binnenkant, terwijl de antibacteriële ABSORBA XTR inlegzool met actieve kool onaangename geuren elimineert.
Bij elke stap zul je ook het schokabsorberende systeem bij de hiel waarderen, dat de impact dempt en je gewrichten spaart, zelfs bij dagelijks gebruik. De Vibram 187C-zool is extreem bestand tegen hitte, kou, brandstoffen en slippen. De TPU-versteviging op de hiel zorgt bovendien voor perfecte stabiliteit op moeilijke terreinen. En als praktische bonus, een zakje op de tong maakt het mogelijk om de geknoopt veters te verbergen.
Zonder metalen componenten - ideaal voor gevoelige operaties en interventies
REGI-TEX waterdicht membraan - droge voeten in alle weersomstandigheden
Actieve kool inlegzool - elimineert geuren en verhoogt het comfort
Vibram-zool - antislip, hittebestendig, extreem stabiel
Schokabsorptie bij de hiel - comfort gedurende de dag
Zak voor veters - een slimme oplossing voor meer veiligheid en comfort
Bij het onderhouden van de schoenen met een waterdichtmakend product raden we aan om de oogjes en haken van plastic te bedekken. Het waterdichtmakende product mag niet in contact komen met de plastic delen om schade of verandering van uiterlijk te voorkomen.
Buitenmateriaal: volnerf runderleer + CORDURA + TPU
Voering: REGI-TEX® membraan
Inlegzool: ABSORBA XTR
Zool: Vibram ®187C
Materiaal van de zool: EVA/rubber
| Merk | Bennon |
| Kleur | zwart |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Gemengd |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Samenstelling | Matériau extérieur: cuir de vachette pleine fleur + CORDURA + TPUDoublure: Membrane REGI-TEX®Semelle intérieure: ABSORBA XTRSemelle: Vibram ®187CMatériau de la semelle: EVA/caoutchouc |
| Hoofdmateriaal | Leer / synthetisch materiaal |
| Schoenzool | slijtvast rubber |